Adres : ZAFER CADDESİ 7 . SOK NO :50 KIRIKKALE
Telefon : 318 212 50 00
E-Posta : yasamtip71@gmail.com
Websitesi : http://yasamtip.blogspot.com
Üyelik Tarihi : 05 Şubat 2013
rehberyeni

KIRIKKALE Özel Yaşam Tıp Merkezi

Tüm birimlerde, güler yüzle hizmet veren, hasta haklarına saygılı, hasta ve yakınlarının beklenti ve önerilerini dikkate alan, sürekli gelişmeyi ilke edinen, çağdaş yönelim anlayışıyla kalite yönetimi yaklaşımının uygulanmasını kendisine görev edinen Yaşam Tıp Merkezi halkımızın hizmetindedir.
SSK: Sosyal güvencesi SSK olan vatandaşlarımız dan Çalışanlar ve Çalışanların eş ve çocukları ile bakmakla yükümlü oldukları yakınları, sağlık karneleri, resimli resmi kimlik belgeleri ve iş yerlerinden alacakları vizite kağıdı ile doğrudan merkezimize başvurabilirler. Sevk gerekmemektedir. Diş tedavileri sözleşme kap samın da değildir.
BAĞ-KUR: Sosyal güvencesi BAĞ_KUR olan vatandaşlarımız, sağlık karneleri ve resimli resmi kimlik belgeleri ile merkezimize doğrudan başvurabilirler. Sevk gerekmemektedir. Diş tedavileri sözleşme kapsamında değildir.
EMEKLİ SANDIĞI: Sosyal güvencesi ES olan vatandaşlarımız sağlık karneleri ve resimli resmi kimlik belgeleri ile doğrudan merkezimize başvurabilirler. Sevk gerekmemektedir. Diş tedavileri sözleşme kapsamında değildir.
DEVLET MEMURLARI: Devlet memurlarının kendileri sağlık karneleri ve kurumlarından alacakları hasta yollama kağıdı ile, eş- çocuk ve bakmakla yükümlü oldukları kişiler sağlık karneleri ve resimli resmi kimlik belgeleri ile doğrudan merkezimize başvurabilirler.

Firmalar, TIP MERKEZLERİ kategorisinde bulunan KIRIKKALE Özel Yaşam Tıp Merkezi sitemize 05 Şubat 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.812 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :